Bezpłatna analiza umów kredytowych- Napisz do nas, załącz zdjęcia/skany Umowy Kredytowej

W przeciągu 48 godzin prześlemy analizę Kancelarii

Produkt banku w postaci „kredyt hipoteczny ze zmiennym oprocentowaniem” był pozornie tańszy, przedstawiany jako najbardziej optymalne rozwiązanie, tuż obok znanych już na całą Polskę kredytów frankowych. A kredyt ze stałym oprocentowaniem? Bank z przykrością stwierdzał, że niestety brakuje Panu/Pani zdolności kredytowej, ale „proszę się nie martwić”.

Czy przedstawiono Państwu jak kształtował się WIBOR na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat? Czy opisano Państwu jak ustala się wysokość WIBORu, a także jaki ma wpływ na wysokość raty? Czy wręczono Państwu ulotki informacyjne? A może przedstawiono tabelę przedstawiającą wysokość Państwa raty, gdy WIBOR osiągnie wartość X, następnie Z, a na końcu Y?

Niestety nie. Tak samo jak nie poinformowano frankowiczów. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie uzyskane w największych w Polsce kancelariach zajmujących się tzw. „sprawami frankowymi”. Od lat zajmuje się tematyką abuzywnych klauzul w umowach bankowych. Prowadziłem osobiście kilkaset spraw frankowych, uczestniczyłem w ponad setce rozpraw po stronie frankowiczów, sporządziłem niezliczoną ilość pism procesowych, apelacji, skarg kasacyjnych w sprawach frankowych. Uważam, że nadszedł czas, aby aby skierować swoją ofertę do złotówkowiczów. Zapraszam do kontaktu i rozmowy telefonicznej, gdzie wyjaśnię zawiłości procesu oraz jego specyfikę, a także przedstawię strategię wraz z ofertą kancelarii.

Oferuję Państwu osobiste stawiennictwo na rozprawie, a tym samym walkę o unieważnienie klauzuli zmiennej stopy procentowej 'wibor’, jak i możliwość zabezpieczenia roszczeń poprzez wstrzymanie płatności rat kredytu na czas postępowania sądowego.

Szanowni Państwo, w związku z ogromnym zainteresowaniem tego rodzaju usługami, stworzyłem osobną witrynę internetową poświęconą umowom ze wskaźnikiem WIBOR, która znajduje się pod adresem- https://wygrywamyzwiborem.pl/.

     

    Tags: